5 sierpnia 2022

Ślub plenerowy we Wrocławiu

Ślub plenerowy we Wrocławiu

Och co to był za ślub! Piękny, kolorowy z całą masą niespodzianek dla gości i dla mnie (bo tyle atrakcji tanecznych podczas wesela jeszcze nie widziałam!) Zostałam zaproszona, aby sfotografować piękną miłość Edyty i Evansa w fantastycznym miejscu. Ślub odbył się w Piławskim Dworze pod Wrocławiem i miejsce to okazało się strzałem w dziesiątkę! Otoczenie sali idealnie wpasowało się w sielski klimat ślubu plenerowego. Dookoła cisza i spokój. A Para Młoda? Nie mam słów, aby opisać jakimi są wspaniałymi, ciepłymi i życzliwymi ludźmi. Będzie to z pewnością jeden z tych ślubów, które zapamiętam do końca życia.

Międzynarodowy ślub we Wrocławiu

Pan Młody – Evans jest z pochodzenia Nigeryjczykiem, więc znaczna część gości była z zagranicy. Dodawało to niesamowitego uroku całej ceremonii i weselu. Śluby międzynarodowe są fantastyczne do fotografowania. Dzieję się na nich naprawdę sporo! W przypadku mojej Pary Młodej głównym punktem wesela była zmiana strojów. Edyta i Evans są bardzo przywiązani do tradycji. A jedną z tradycji w Nigerii jest zakładanie kolorowych strojów na weselu. Panna Młoda jest Polką, więc oczywistym było, że będą 2 stroje. I to jakie!

Polsko-Nigeryjski ślub w Polsce

Ostatnimi czasy śluby w Polsce organizowane przez obcokrajowców są coraz bardziej popularne. Nie dziwię się. Polska ma naprawdę świetne zaplecze organizacyjne związane z weselami. Ceny są też zdecydowanie niższe, niż u naszych sąsiadów na zachodzie. Muszę również wspomnieć, że jakość oferowanych usług w Polsce jest naprawdę na najwyższym poziomie. Polscy fotografowie ślubni są doceniani na całym świecie za talent i fach, znają języki, aby móc się komunikować z gośćmi innych narodowości, rozumieją różnice i niuanse kulturowe, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas pracy na międzynarodowym weselu.

W moim portfolio znajdziecie mnóstwo międzynarodowych ślubów. Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć z innych ślubów – napisz do mnie! Bardzo chętnie wyślę galerie do pełnych reportaży.

Koniecznie obejrzyjcie wszystkie zdjęcia do samego końca. Kadry z zabawy są moimi ulubionymi. Zawsze, na każdym weselu. A podczas tego wesela znaczna część gości była profesjonalnymi tancerzami! Działo się!