Kilka słów o mnie | Paula Steuer Photography

jestem Paula

Swoją przygodę z fotografią rozpoczęłam dość nietypowo. W liceum bardzo chciałam zainteresować swoją osobą mojego przyszłego męża i w ten sposób trafiłam na kółko fotograficzne jako… modelka, ponieważ wtedy nie posiadałam jeszcze swojego aparatu. Nie sądziłam, że bardziej spodoba mi się po drugiej stronie obiektywu. Ale moja strategia zadziałała. Oprócz bratniej duszy zyskałam pasję, która stała się moją wymarzoną pracą.

„Fotografując staram się pokazać to, czego beze mnie nikt by nie zobaczył”

- Robert Brensson

Zdjęcia robię głównie bezlusterkowcami, w których mogę w każdej chwili wyłączyć dźwięk migawki. Dla Twojego największego komfortu wtapiam się w otoczenie i pozostaję niezauważona. Wszystko po to, by uchwycić najpiękniejsze momenty Twojego życia wtedy, kiedy się nawet nie spodziewasz.

Morze

Wierzę, że wszystkie drogi prowadzą do plaży

Góry

BO NAJPIĘKNIEJSZE RZECZY NA ŚWIECIE SĄ ZA DARMO

Małe rzeczy

jestem uzależniona od planowania... wszystkiego moi mistrzowie to Paul Nicklen i Marcin Dobas podróże są jedzeniem dla mojej duszy NIE UMIEM UTRZYMAĆ ROŚLIN PRZY ŻYCIU z zawodu jestem elektroradiologiem Praktykuję jogę dla zdrowia WIERZĘ, ŻE HOGWART ISTNIEJE
54°18′20″N - 18°44′36″E

Świat jest mały!

Mieszkam na śląsku, skąd pochodzę. Jednak bez względu na odległość pojawię się tam, gdzie mnie zaprosisz, abym mogła opowiedzieć Twoją historię.

TO GDZIE SIĘ WIDZIMY?