Voucher Podarunkowy | Paula Steuer Photography

Gdy Twoi bliscy mają już wszystko, pamiątka w formie zdjęć może być wyjątkowym prezentem. 

Voucher podarunkowy na sesję zdjęciową lub reportaż jest świetnym sposobem, aby obdarować najbliższych czymś niepowtarzalnym i ponadczasowym. Karta podarunkowa to świetny pomysł na prezent urodzinowy, rocznicę, dzień matki, dzień kobiet, walentynki i inne specjalne okazje. Wspaniale sprawdzi się też pod choinką czy w ramach prezentu na baby shower lub wieczór panieński. Może być wykorzystana na każdy rodzaj sesji portretowej lub reportaż.  

Jak to wygląda?

Voucher na sesję zdjęciową jest imienny, ma minimalistyczną, ekologiczną formę nadającą się od razu do wręczenia. Vouchery są dostępne od ręki. Na zdjęciach jest pokazane jak wyglądają w rzeczywistości.

Skontaktuj się ze mną w celu wyboru interesującego Cię pakietu (jeśli nie wiesz jaki rodzaj sesji lub reportażu chcesz sprezentować, napisz do mnie – podeślę ofertę). Sesje zdjęciowe i reportaże są dostępne w dwóch lub trzech pakietach cenowych. Wartość vouchera to wartość wybranego pakietu zgodnie z aktualną dostępną ofertą. Następnie prześlij imię i nazwisko obdarowanej osoby. Po zakupie, voucher zostanie wysłany do Ciebie pocztą. Szukasz pomysłu na ostatnią chwilę? Nie ma problemu, voucher kupisz także ONLINE w wersji elektronicznej.

Spraw sobie i innym nieprzeciętny prezent!

Regulamin zakupu Vouchera Podarunkowego

 1. Chęć zakupu vouchera podarunkowego można zgłosić mailowo, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 2. Voucher podarunkowy uprawnia do jednej sesji zdjęciowej wybranej przez klienta z aktualnej oferty. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w terminie ustalonym z Obdarowanym.
 3. Voucher podarunkowy można otrzymać na dwa sposoby:
  1. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się i po dokonaniu przelewu na konto bankowe.
  2. wysyłkowo za pośrednictwem Paczkomatu InPost (+12,99 zł) lub kuriera InPost (+14,99 zł) po dokonaniu przelewu na konto bankowe. Po zaksięgowaniu płatności, voucher podarunkowy zostanie wysłany na adres podany przez Nabywcę.
  3. mailowo, po dokonaniu przelewu na konto bankowe. W takim wypadku voucher wysyłany jest w formie elektronicznej (PDF) do samodzielnego wydruku (bez ozdobnej koperty).
 4. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z voucherem lub mailowo na adres Nabywcy bonu.
 5. Sesje zdjęciowe lub reportaże realizowane na podstawie vouchera podarunkowego odbywają się w Zabrzu lub do 30 km od Zabrza, w jednej lokalizacji, która zostanie ustalona wraz z Obdarowanym. W innym przypadku należy dopłacić za dojazd 1 zł/1km w jedną stronę od Zabrza.
 6. Data ważności vouchera jest umieszczona na bonie i wynosi 12 miesięcy od daty zakupu.
 7. W przypadku niewykorzystania vouchera przez Obdarowanego w terminie ważności vouchera, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy, a sesja przepada. Istnieje jednak możliwość opcjonalnego, płatnego (150 zł) przedłużenia ważności bonu po upływie terminu. Obdarowany może w ten sposób przedłużyć ważność vouchera maksymalnie o 2 miesiące.
 8. Voucher podarunkowy jest imienny, jednak może zostać przekazany innej osobie.
 9. Voucher podarunkowy nie podlega wymianie na gotówkę.
 10. Po otrzymaniu vouchera, Obdarowany powinien ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej lub reportażu drogą mailową lub przez formularz kontaktowy na stronie: www.paulasteuer.com. Adres e-mail Wykonawcy znajduje się na voucherze.
 11. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Obdarowanego umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca udostępni do wglądu wzór takiej umowy Nabywcy vouchera przed zakupem.
 12. Sesje zdjęciowe realizowane w ramach vouchera podarunkowego to: sesja pary (rocznicowa, narzeczeńska itp.), sesja ślubna (w stylizacji ślubnej), sesja ciążowa, sesja rodzinna (rodzice + dzieci, max. 6 osób), sesja portretowa, sesja wizerunkowa, reportaż z chrztu, komunii, ślubu, innych imprez okolicznościowych. Cena vouchera na sesję rodzinną obejmującą więcej niż 6 uczestników jest ustalana indywidualnie.
 13. Wszystkie sesje odbywają się w plenerze lub w domu Obdarowanego.
 14. Nabywca vouchera podarunkowego, dokonując zakupu vouchera, oświadcza, że zapoznał się z portfolio Wykonawcy, w szczególności ze stylem obróbki i wizją artystyczną Wykonawcy (Wykonawca podczas sesji nie korzysta ze studia ani żadnych rekwizytów typu balony, confetti, zabawki, tablice z napisami itp.).
 15. Obdarowany korzysta z otrzymanego w prezencie pakietu - mogąc dobrać dodatkowe ujęcia czy foto produkty za dodatkową opłatą.
 16. Zakup vouchera podarunkowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Nadal się wahasz? :)

Przeczytaj opinie moich klientów, którzy mi zaufali i zostawili te wszystkie słodkie słowa.