Fotograf ślubny | Paula Steuer Photography

Wyróżnijcie się swoimi zdjęciami ślubnymi!

Jak cenne są fotografie ślubne przekonujemy się zwykle z upływem czasu, gdy pozostają one jedyną materialną pamiątką tego dnia. Będąc w Waszej sytuacji nie tak dawno, wiem, że poszukiwanie fotografa, którego prace oczarują Was estetyką, ale i osoby, której będziecie mogli w zaufaniu powierzyć swoje wspomnienia, nie jest prostą sprawą. Co zatem mogę Wam zaoferować?

Jako Wasz fotograf ślubny będę towarzyszyć Wam przy każdej istotnej dla Was chwili, którą będziecie mieli życzenie zapisać – od przygotowań, przez uroczystość, po Wasze przyjęcie – z wyważoną pomocą, dyskretnie, dając przestrzeń Waszym naturalnym gestom, okazywanym emocjom. Dojadę do Was w każdy zakątek kraju, a nawet poza jego granice. Z przyjemnością poznam Wasze oczekiwania i wizję tego dnia na wspólnej rozmowie. Zrealizuję Wasze marzenia i pomysły o sesji narzeczeńskiej lub baśniowym plenerze poślubnym, dbając o każdy szczegół przy ich organizacji.

Ozdobne pudełka, boxy, skrzyneczki pełne wspomnień – nazywajcie je jak chcecie! Dla mnie to skrytki, a w nich przechowywana Wasza miłość, emocje i momenty pełne wzruszeń. 

Czy jest coś lepszego od pudełeczka wypełnionego Waszymi wspomnieniami? Oczywiście! Pudełeczko wypełnione odbitkami z pendrive’m! Powiedzmy sobie szczerze – odrobina technologii nie zaszkodzi. Oczywiście każdy może ją mieć. Wszystkie pakiety można poszerzyć o przepiękną oprawę, którą możecie obejrzeć tutaj: