Fotograf ślubny | Paula Steuer Photography

WYRÓŻNIJCIE SIĘ SWOIMI ZDJĘCIAMI ŚLUBNYMI

Cześć Kochani, jestem Paula! Jako fotograf ślubny, tworzyłam wspomnienia dla wielu zagranicznych par i nie mogę się doczekać, aby tym razem świętować razem z Wami! Moje ponadczasowe i świeże podejście pozwala mi nie tylko opowiadać wspaniałe historie miłosne poprzez reportaże ślubne, ale także budować silne relacje z moimi parami. Często jestem określana przez klientów jako fotograf-przyjaciel i to jest dokładnie to, do czego dążę. Jeśli zastanawiasz się czego oczekiwać od swojego wymarzonego ślubu, jesteś we właściwym miejscu!

SCROLLUJ DALEJ!
NIECH PRZEMÓWIĄ LICZBY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE MNIE?

19 KRAJÓW

tyle fantastycznych narodowości do tej pory fotografowałam

212 DNI

spędzonych podczas staży fotograficznych za granicą we Włoszech i Hiszpanii

7000 ZDJĘĆ

średnio tyle zdjęć wykonuję podczas reportażu ślubnego

5 PUBLIKACJI

w magazynach: Goji, Gmaro, Swanky, Dance, Marika

80000+ kM

przemierzyłam za idealnymi ujęciami

5 PUBLIKACJI

w magazynach: Goji, Gmaro, Swanky, Dance, Marika

80000+ kM

przemierzyłam za idealnymi ujęciami

REZERWACJA TERMINU

zaraz po pierwszym spotkaniu

Nie jesteście pewni, który pakiet wybrać? Nic nie szkodzi. Możecie zarezerwować termin nawet, jeśli nie wiecie, który pakiet jest dla Was najlepszy. Polecam wtedy zarezerwować mniejszy pakiet i uaktualnić go po potwierdzeniu terminu.

JESTEŚCIE GOTOWI WYRÓŻNIĆ SIĘ SWOIMI ZDJĘCIAMI ŚLUBNYMI?

WEDDING PHOTOGRAPHER

Do ślubów podchodzę z otwartym sercem. Nie potrzebuję listy zaplanowanych ujęć czy sztucznie ustawionych scen - jedyną moją prośbą do zakochanych jest, aby ich miłość była szczera i głęboka, a decyzja o ślubie płynęła prosto z serca. Wierzę, że gdy miłość jest prawdziwa, wszystko układa się pięknie i naturalnie, tworząc niezapomniane, szczęśliwe wspomnienia.

Moją misją nie jest przemienianie Waszego ślubu w kolejną sesję zdjęciową. Pragnę stać się częścią tego wyjątkowego dnia jako cichy obserwator, niemal niewidoczny wśród gości. W takiej atmosferze, z kamerą w ręku, mogę uchwycić najbardziej autentyczne momenty - spojrzenia pełne miłości, łzy szczęścia, ciche szepty i radosne śmiechy. Każde zdjęcie będzie opowiadać historię Waszej miłości, każdy kadr będzie świadectwem Waszego szczęścia. Bo właśnie w tych prostych, niepozowanych chwilach kryje się prawdziwe piękno ślubu.

POZNAJMY SIĘ

TESTIMONIALS

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Jak wyobrażacie sobie
Wasz idealny dzień ślubu?

NAPISZ DO MNIE