26 października 2022

Ślub w Riomaggiore

Organizacja ślubu za granicą

Organizacja ślubu lub sesji plenerowej za granicą naprawdę w obecnych czasach nie jest niczym trudnym. Istnieje wiele agencji, które zrobią to za Was i wezmą na swoje barki całą papierologię. W tym przypadku Para Młoda zdecydowała się na pomoc dziewczyn z 5Events – Ślub za granicą. I powiem szczerze, że to był strzał w dziesiątkę. Dziewczyny są naprawdę świetne w tym, co robią. Mają spore doświadczenie i personel na miejscu, który bez najmniejszego stresu przeprowadzi Was przez wszelkie formalności.

Ślub cywilny w Riomaggiore

A sam ślub? Czy można wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na ceremonię i plener poślubny niż kolorowe Riomaggiore w Cinque Terre? Będąc tam przepadłam totalnie. Jako fotograf i jako turysta. Miejsce do odhaczenia! Kolorowe uliczki położone na zboczu góry robią niesamowite wrażenie. Uważam, że Riomaggiore to najładniejsze miasto ze wszystkich w Cinque Terre. Można się tam dostać w bardzo prosty sposób – pociągiem z La Spezia. Miasteczko jest dosyć małe, więc można je obejść w kilka godzin i zobaczyć najważniejsze rzeczy. Ślub cywilny Kamili i Mateusza odbył się na szczycie zamku. I uwierzcie mi na słowo, że był to bardzo wzruszający ślub.

Sesja poślubna w Riomaggiore

Muszę przyznać, że plan na tą sesję był zupełnie inny. Przede wszystkim niestety nie dopisała nam pogoda. Od rana co chwile padał deszcz, więc musieliśmy się wstrzelić w okno pogodowe. Na całe szczęście podczas ceremonii wyszło słońce i tak już zostało do samego zachodu słońca. Przez pogodę morze było bardziej wzburzone, więc był zakaz wypływania łódkami, którą mieliśmy zarezerwowaną na sesję poślubną. Musieliśmy więc improwizować. I nasza sesja poślubna nie mogła wyjść lepiej 🙂

Piękna Para Młoda – Kamila i Mateusz