12 sierpnia 2022

Wesele – Dwór w Tomaszowicach

Wesele w Dworze w Tomaszowicach

Długo mogłabym opowiadać o tym weselu i o ludziach, którzy go tworzyli, ale zostawię to dla siebie. Nigdy nie przypuszczałam, że można tak bardzo kochać swoją pracę. A właśnie pracując dla takich ludzi chce się więcej i więcej! Czułam się ogromnie wyróżniona mogąc towarzyszyć Weronice i Maćkowi w tym pięknym dniu.

Wszystko udało się idealnie: Państwo Młodzi wyglądali jak z żurnala, jedzenie kładło na łopatki, sala była przystrojona magicznie, a parkiet cały czas pękał w szwach. Nie mogło być lepiej!

Z całą pewnością to mój nie ostatni reportaż, który fotografuję w Dworze w Tomaszowicach. W przyszłym roku tam wrócę dla innej cudownej pary 🙂 Kraków mnie ostatnio bardzo polubił ze wzajemnością!

Ślub kościelny w w Krakowie

Ślub odbył się w jednym z ładniejszych kościołów, jakie miałam okazję fotografować, w Kościele MB Nieustającej Pomocy. Muszę przyznać, że Kraków jest piękny zawsze i wszędzie. Nie można go nie kochać. Dlatego że tak uwielbiam to miasto, bardzo lubię do niego wracać. Zwłaszcza jeśli do sfotografowania mam taki piękny ślub.

P.S. Czy wiecie, że ostatnio są coraz bardziej popularne śluby kościelne (lub konkordatowe) w plenerze? Tak, można ślub kościelny zorganizować w plenerze. Wcale nie musi to zawsze być kościół 🙂

Przygotowania zorganizowane w ogrodzie

Coś co jest bardzo popularne za granicą, u nas w Polsce dopiero zaczyna być – przygotowania Pary Młodej na zewnątrz. I oczywiście nie każdy ma takie możliwości – jak najbardziej to rozumiem. Ale jeśli macie taras/ogród/spory balkon z ładnym widokiem, będę zawsze przekonywać, że to całkiem dobry pomysł. Nie wszystkie zdjęcia muszą być wykonane w domu. Jasne, naturalne kadry na tle zieleni, wyglądają na zdjęciach o wiele lepiej, niż w ciemnym i ciasnym pomieszczeniu. Po prostu zaufajcie swojemu fotografowi, a na pewno się nie zawiedziecie i nie rozczarujecie 🙂