Najczęściej zadawane pytania | Paula Steuer Photography

Najczęściej zadawane pytania

Cieszę się, że tu jesteś! Możliwe, że skoro trafiłeś na tę stronę, chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego, jak pracuję i co oferuję.  Jeśli masz ochotę – przywitaj się lub napisz do mnie w dowolnej sprawie. Co jakiś czas organizuję również sesje Q&A na moim Instagramie. Na wszystkie pytania i wiadomości staram się odpowiadać w ciągu 24 godzin. Być może poniżej znajdziesz odpowiedź na któreś z Twoich?

Romantyczny, jasny, naturalny. Wierzę, że ludzie błyszczą najbardziej, gdy są naturalni. Śluby są fotografowane głównie w stylu dokumentalnym. Sesje portretowe są luźno wyreżyserowane, tak abyście czuli się pewnie i komfortowo, z wystarczającą ilością miejsca na spontaniczność i ekspresję. Wszystko to ma na celu uzyskanie naturalnych, niepozowanych zdjęć.

Mój styl obróbki możecie zobaczyć na mojej stronie internetowej oraz w moich mediach społecznościowych. Niektóre zdjęcia będą czarno-białe, jeśli będzie to pasowało do charakteru zdjęcia.

Na ślubach preferuję światło zastane, ale używam lampy błyskowej, gdy światło naturalne nie jest wystarczające.

Zdjęcia dostarczam od dziesięciu do dwunastu tygodni po ślubie. I w ciągu czterech do pięciu tygodni po sesji zdjęciowej. 

TAK! Uwielbiam drukowane zdjęcia, a jeszcze bardziej uwielbiam albumy. W każdej chwili możesz do mnie napisać maila z zapytaniem o szczegóły.  Oferuję również ozdobne pudełka z pendrive'em. Oczywiście decyzję możesz podjąć również po ślubie.

Nalegam na wspólną rozmowę twarzą w twarz przy gorącej czekoladzie. Jeśli mieszkasz poza Śląskiem lub za granicą, możemy również porozmawiać przez Skype/Facetime.

Oczywiście, że tak! Uwielbiam inspirować się nowymi możliwościami i nowym światłem. Mieszkam w Zabrzu (Polska), ale obsługuję klientów na całym świecie. Moje pakiety fotografii ślubnej za granicą obejmują koszty podróży i zakwaterowania. 

Oczywiście! Bardzo lubię sesje narzeczeńskie (jak również zaręczynowe)!

Wiele par rezerwuje mnie z ponad rocznym wyprzedzeniem. Ale zdarzają się też spontaniczne życzenia. Dlatego im wcześniej się ze mną skontaktujesz, tym większe są szanse, że Twoja data będzie jeszcze dostępna w moim kalendarzu. Daj znać, jak tylko data zostanie ustalona.

Zdjęcia są wykonane zawsze przeze mnie.

Możesz zarezerwować mnie na cztery, osiem i dwanaście godzin w dniu Waszego ślubu. To moje wyjściowe pakiety. Nie ma jednak ograniczeń czasowych, to Ty ustalasz ramy czasowe. Jestem elastyczna. Chętnie również będę fotografować najpiękniejsze momenty przez kilka dni - zgodnie z Waszym życzeniem. Dla elopements (ucieczek) i kameralnych ślubów zalecam mniejsze pakiety. Sesja zdjęciowa trwa 1-2 godziny.

Oczywiście! Bez względu na religię, wyznanie, rasę, płeć! Miłość jest uniwersalnym językiem.

Nie! Fotografuję wszystko. Imprezy, przyjęcia, sesje dla par, rocznice, chrzciny, portrety itd. Jeśli potrzebujesz fotografa, jestem gotowa!