Sesje dla par | Paula Steuer Photography

HISTORIE WASZEJ MIŁOŚCI

Myślisz o niespodziewanej sesji zaręczynowej? (Pomogę Ci wszystko zorganizować i przyniosę prosecco na świętowanie!) Może chciałbyś zorganizować sesję podczas miesiąca miodowego lub zwykłą sesje dla par w rocznicę, lub… dlatego, że jesteś fajny i chcesz, aby niesamowite zdjęcia utrwaliły Twoją historię miłosną. Sesja zdjęciowa to także wyjątkowy pomysł na prezent urodzinowy lub inną specjalną okazję.

Podczas naszej sesji zdjęciowej będziecie po prostu dobrze się bawić, cieszyć sobą. Przygotujcie się na dużo śmiechu. Będziemy żartować, trochę się wstydzić (ale to szybko minie, obiecuję!). Przygotujcie się na pocałunki (sporo pocałunków) i uśmiech, na przytulanie (sporo przytulania) i intymność. Obiecuję, że będę tylko podpowiadała i prowadziła sesję. Opowiadanie historii w naturalny sposób to jedyna prawdziwa droga do pokazania, kim jesteście i zrobienie oszałamiających zdjęć, które będziecie pielęgnować na zawsze i do których będziecie wracać z uśmiechem na twarzy za każdym razem.

REZERWACJA TERMINU

Rezerwacja terminu odbywa się po wpłacie 100 zł zadatku, a pozostała część płatna jest w dniu sesji.

Wybrane przez Ciebie zdjęcia będą dostępne w galerii online. W łatwy sposób będzie można się nimi podzielić z bliskimi wysyłając unikatowy link z hasłem.

Jesteście gotowi na przygodę?

SESJA DLA PAR

Sesje par to świetna okazja do dobrej zabawy, spróbowania czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiliście. Dla znawców jest to uroczy sposób na wspólne tworzenie wspomnień i dokumentowanie krok po kroku ich historii miłosnej. W obu przypadkach nie wstydźcie się! Obiecuję, że będziecie mieli najbardziej naturalną i wyluzowaną sesję zdjęciową ever!

ZARĘCZYNY

Sesje zaręczynowe to najbardziej romantyczne i intymne sesje zdjęciowe. Po oświadczynach chcecie zapisać na zdjęciach Wasz najpięknieszy czas przed ślubem? Dobrze trafiliście. Jeśli mnie znasz, wiesz doskonale, że nie tylko fotografuję niesamowite śluby i ucieczki, ale jestem również prawdziwym specjalistą w fotografowaniu narzeczonych!

OŚWIADCZYNY

Niespodziewane propozycje zazwyczaj zawierają błyszczący pierścionek z diamentem! Jeśli chcesz spojrzeć wstecz na moment, w którym zadałeś TO pytanie, sesja zdjęciowa jest najlepszym pomysłem. Istnieje wiele sposobów na zaplanowanie tej wyjątkowej niespodzianki, a ja z pewnością mogę Ci w tym pomóc!

WIĘCEJ ZDJĘĆ

JESTEŚCIE GOTOWI
NA PRZYGODĘ?

NAPISZ DO MNIE