30 marca 2023

Międzynarodowy ślub w Warszawie

Klimatyczne połączenie kultur

W lutym miałam przyjemność uwiecznić piękny, międzynarodowy ślub w Warszawie. Para młoda reprezentowała dwa różne kraje i kultury – Polskę i Etiopię. Ich ślub był nie tylko romantycznym wydarzeniem, ale również doskonałym przykładem klimatycznego połączenia dwóch różnych kultur.

Ceremonia ślubna w centrum Warszawy

Ceremonia odbyła się w przepięknym Kościele Akademickim św. Anny w centrum Warszawy. Para młoda przygotowała piękny program, w którym wzięli udział zarówno polscy, jak i etiopscy goście. Było to wspaniałe połączenie muzyki i tańca, które wprowadziło niesamowitą atmosferę. Pani młoda była ubrana w tradycyjną, białą suknię ślubną, natomiast pan młody miał na sobie elegancki garnitur z pięknymi zdobieniami. Ceremonia była wzruszająca i pełna emocji.

Wesele w Dworze Sarmata

Przyjęcie weselne odbyło się w Dworze Sarmata – klimatycznej restauracji, która dodawała uroku temu wydarzeniu. Muzyka i taniec to nieodłączny element każdego wesela. W przypadku międzynarodowego ślubu, para młoda postanowiła, że muzyka będzie pochodzić z różnych stron świata. Dzięki temu, goście weselni mieli okazję posłuchać zarówno polskich, jak i etiopskich rytmów. Menu weselne zawierało zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i dania kuchni etiopskiej. Było to dla gości weselnych niesamowite doświadczenie kulinarne i wprowadziło ich w klimat międzynarodowego ślubu. Dania kuchni etiopskiej zaskoczyły gości nie tylko smakiem, ale również wyglądem i sposobem podania.Było to wspaniałe doświadczenie dla podniebienia i zmysłów.

Polsko-Etiopski ślub w Polsce

Ślub polsko-etiopski to doskonały przykład, jak połączyć dwie różne kultury w jednym wydarzeniu. Para młoda pokazała, że tradycje i obyczaje dwóch krajów można połączyć w spójną i piękną całość. Międzynarodowy ślub to również doskonała okazja, by odkrywać nowe smaki i kultury, a tym samym, poszerzać horyzonty.

Ten międzynarodowy ślub był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany. To było nie tylko romantyczne, ale również edukacyjne doświadczenie, które pozostanie w pamięci na długo. Byłam zaszczycona, że mogłam być częścią tego wyjątkowego dnia i uwiecznić te niezapomniane chwile na zdjęciach.

Zobaczcie skróconą, ale piękną galerię reportażu Gabrysi i Leula : )