19 marca 2022

Elopement – czyli ucieczka. Intymna i bezstresowa ceremonia zaślubin

Co to jest „Elopement”?

Pierwszą rzeczą, którą zapewne chciecie wiedzieć jest prawdopodobnie to, czym jest ucieczka. Na szczęście współczesna definicja ucieczki wykracza daleko poza starą „ucieczkę, aby wziąć ślub w tajemnicy”. W rzeczywistości uciekanie w dzisiejszych czasach oznacza małe, intymne i autentyczne wesele, skupione na przeżyciach i emocjach w tym szczególnym dniu. Ucieczka to bezstresowa uroczystość, która naprawdę odzwierciedla Wasze wartości i osobowości jako para i daje absolutną swobodę tworzenia wyjątkowego ślubu bez żadnych zasad.

Dlaczego kameralny ślub?

Każda para ma swoje powody do ucieczki: jedni wolą wybrać się na mniejszy i bardziej intymny ślub, iniektórzy chcą podarować swoim gościom niezapomniane wrażenia, inni chcą wyruszyć na przygodę podążającą za ich duszą. Jeśli planujecie kameralną i bezstresową uroczystość, w 100% skoncentrowaną na Waszej miłości, ucieczka jest zdecydowanie tym, czego szukacie. Pominiecie wtedy nudne tradycje i zatłoczone ceremonie. Zamiast tego, skupicie się na doświadczaniu. Będziecie mogli stworzyć swój własny dzień ślubu, według własnych zasad.

Gdzie zorganizować ślub tylko we dwoje?

Fajną rzeczą w ucieczkach jest to, że mogą odbywać się gdziekolwiek chcecie. Co powiecie na podróż do wymarzonego miejsca i świętowanie dnia ślubu na tle niesamowitego krajobrazu? Zwłaszcza jeśli przyprowadzicie ze sobą najbliższą rodzinę i przyjaciół, docelowa wyprawa będzie niezapomnianym przeżyciem. Możliwości są nieskończone. Porozmawiajcie z Waszym fotografem i zainspirujcie się!

A jeśli skusiłam Was do ślubnej ucieczki, to koniecznie napiszcie do mnie i zacznijmy wspólnie planować Wasz elopement! Z radością zostanę Waszym prywatnym fotografem ślubnym podczas niezwykłego elopementu.

Na zdjęciach cudowna para Daria i Tomek