2 maja 2021

Czy potrzebujesz profesjonalnego makijażu do sesji zdjęciowej?

Zacznę od stwierdzenia, że ​​jesteś piękna taka jaka jesteś i to jak chcesz wyglądać na swoich zdjęciach, zależy tylko od Ciebie!

Daj szansę profesjonalistom!

Profesjonalny makijaż jest naprawdę niesamowity – utrzymuje się w upale i w deszczu. Uwydatnia twoje naturalne piękno i bardzo dobrze wygląda na fotografiach. Makijaż robiony przez klientki jest często zbyt lekki w porównaniu do makijażu, który jest wymagany przy sesjach zdjęciowych.

Nie musisz się martwić, że coś nie wyjdzie

To również jedna rzecz mniej do stresowania. Masz piękny makijaż i ułożone włosy. Możesz pojawić się na sesji rozpieszczona. Fajnie jest mieć o jedną rzecz mniej, którą trzeba się przejmować, skoro przed sesją zrobiono to profesjonalnie.

Twój wizażysta dobierze makijaż i fryzurę, które będą idealnie pasować do Ciebie i Twojej stylizacji. Będziesz mieć pewność, że wszystko jest tak, jak tego chcesz.

Zrób coś dla siebie

Szczerze mówiąc – to po prostu dobra zabawa! Fajnie jest czasami zrobić coś innego. Zwłaszcza, że nie robisz tego zbyt często.

Jeśli nie czujesz się dobrze w makijażu, w porządku! To jest Twój dzień. Masz czuć się komfortowo. Sama jednak wiem, że dni kiedy się maluję i ładnie ubieram, sprawiają, że czuję się wyjątkowo. Oczywiście nie potrzebujesz tych rzeczy, aby czuć się wyjątkowo, ale czasami po prostu miło jest czuć się ładnie 🙂

Rzuć okiem na kilka zdjęć przepięknej Kolumbijki. Tatiana na codzień tańczy w balecie w Magdeburgu. Udało nam się spotkać w Watykanie i stworzyć wspólnie te wyjątkowe obrazy.

Wszystkie jesteśmy piękne! Makijaż tylko uwydatnia w nas to, co najpiękniejsze i dodaje pewności siebie.