27 czerwca 2021

Czego można się spodziewać podczas sesji zaręczynowej?

Czy jesteście gotowi na sesję zaręczynową?

To ekscytujący czas, ale wiele par nie wie, czego się spodziewać po takiej sesji. Dla wielu jest to pierwszy raz, kiedy będą robić profesjonalne zdjęcia. A innym może wydawać się dziwne dokumentowanie ich miłości z fotografem, który jest praktycznie nieznajomy. Tak, doskonale rozumiem wszystkie wątpliwości. Ale warto się zdecydować na taką sesję z wielu powodów!

Sesje zaręczynowe wykonane przeze mnie są naturalne. Spędzę z Wami czas i pozwolę, aby Wasza historia miłosna powoli rozwijała się podczas naszej sesji.

Rezerwacja sesji zaręczynowej

Wkrótce po tym, jak powiecie „tak!”, zalecam zaplanowanie sesji zaręczynowej. Nawet jeśli macie odległą datę ślubu, uwiecznijcie nowe emocje. W końcu to bardzo wyjątkowy moment w Waszym życiu. Chodzi mi o to, że właśnie zgodziliście się spędzić z kimś resztę swojego życia! To wielka sprawa. Więc znajdźcie fotografa, z którym czujecie się związani i poproście go o zapisanie Waszej historii.

Przygotowanie do sesji zaręczynowej

Zawsze zadaję swoim parom kilka pytań, aby je lepiej poznać. Możecie dzielić się ze mną wszystkim. Im więcej mówicie mi o sobie, tym lepiej podczas sesji mogę zapisać Waszą historię. W tym czasie wybierzemy miejsce, wybierzemy stroje, które będą pasować do Waszego stylu i przygotujemy się do sesji.

Podczas sesji zaręczynowej

Nadszedł czas, aby być sobą! Poprowadzę Was przez naturalne pozy i podpowiem, co robić. Jestem pewna, że nie zakończymy sesji bez kilku tradycyjnych ujęć, na których oboje patrzycie w kamerę. Jednak ostatecznie chcę, aby obrazy odzwierciedlały Wasze wyjątkowe osobowości i miłość, która was połączyła.

Po sesji zaręczynowej

Trudna część się skończyła. Teraz musicie dać mi chwilkę na przygotowanie Waszych zdjęć! Nie martwcie się, nie sprawię, że będziecie czekać zbyt długo 😉 Zazwyczaj tzw. zajawka jest publikowana 1-2 tygodnie po naszej sesji, a pełna galeria jest dostarczana 3-4 tygodnie po sesji. Wiele par używa zdjęć, aby ogłosić swoje zaręczyny lub jako prezent ślubny dla rodziców. Jest to cudowna pamiątka, która zostanie z Wami przez lata.

Rzućcie okiem jak wygląda sesja zaręczynowa ze mną! Przed obiektywem cudowna para Harley i Paolo z rajskich Filipin. Spotkaliśmy się w Rzymie, gdzie nie brakuję pięknych scenerii do sesji zdjęciowych. Park Villa Borghese jest jednym z tych miejsc, gdzie można stworzyć niesamowicie romantyczny klimat.